Придбати в Нашому Форматі
Придбати в Умці
Придбати в Арт Вертепі


Ви не бачите тут інформацію?
Напевно у Вас немає флеш-плеєра.

 Запросити гурт
до виступу
Москвич - це машина!
 
Вийшов другий кліп гурту

Гурт не перестає радувати Вас відео новинками. Витівки кліп на пісню «Потанцюємо РЕП!». За участю Елізабет Анум-Дорхусо.

 Гурт Витівки продовжує розорювати ниву свого музичного стилю «народний рок» і презентує нову пісню, котра входить в їхній дебютник Сільське Кохання. Першою композицією звідти, яку група презентувала на початку вересня, була річ ТраNвай. Тепер же ж команда кидає заклик – Потанцюємо Реп. Саме так називається їхній новий синґл, всеукраїнська прем’єра якого відбувається 7 листопада, у середу.

«Ця пісня була написана моїм колегою, Олегом Королем, після вечірки в сільському клубі», – розповідає Андрій Труба, лідер команди. «Він послухав як грають музики і вирішив написати таку смішну репову пісню». Варто сказати, що згаданий Олег Король є автором майже 90% репертуару Витівок і саме його життєві спостереження і пригоди лягають в основу творчості київської команди.

Щоправда оригінал пісні, запропонований групі, різниться від того, який увійшов на альбом і потрапив до радіоефіру. Спершу Потанцюємо Реп звучала як класична народна «гоцалка» і не влаштовувала музикантів своїм спрощеним аранжуванням. Попрацювавши з треком, хлопці навели на нього студійного лоску і осучаснили, щоб він сприймався як модерна пісня, хоч і з народним колоритом. Окрім того невеликі зміни група внесла і в текст.

«Загалом текст майже не змінився окрім вступу. Ми додали туди якихось своїх фраз, зробили кілька скретчів і вийшов такий нормальний продукт»,— переконаний Андрій. Цим продуктом він тепер і частує слухачів.
 
« Пред.   След. »